Lista kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego

05.10.2016
Lista kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego Lista kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego, którzy spełnili wymagania formalne: Joanna Budzyn klasa 3 T Patryk Lipiec klasa 2 L Oskar Łoziński klasa 2 i Sławomir Truś klasa 2 L Kandydatów zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed wyborami, które odbędzie się w czwartek 6 października o godzinie 10:45 w sali 11. Obecność obowiązkowa.

Lista kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego

• Joanna Budzyn klasa 3 T