Konkurs Weltsprachen ABITUR

06.12.2018
Konkurs Weltsprachen ABITUR          W dniu 30.10.2018 odbył się w naszej szkole Konkurs Weltsprachen ABITUR. Organizatorem konkursu jest wydawnictwo SYNAPSA. Uczniowie z klas 1j, 1e, 1l, 1my oraz z klasy 3j grupa II rozwiązywali indywidualnie test, który obejmował zadania zarówno dotyczące czytania ze zrozumieniem jak również zadania sprawdzające komunikację w języku niemieckim, czyli zadania gramatyczno-leksykalne. Zadania konkursowe najlepiej napis

Konkurs Weltsprachen ABITUR

W dniu 30.10.2018 odbył się w naszej szkole Konkurs Weltsprachen ABITUR.

Organizatorem konkursu jest wydawnictwo SYNAPSA.

Zadania konkursowe najlepiej napisali:

1. Wiktoria Śmietana :)

2. Jakub Cabaj i Klaudia Frey :)

3. Natalia Wojewoda :)

GRATULUJĘ