Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną poświęconą patronowi szkoły

03.01.2017
st
„Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada.”

st„Talent jest jak kawałek szlachetnego,
ale surowego metalu: dopiero pilna praca
go obrobi i wartość mu wielką nada.”

Stanisław Staszic

Zapraszamy wszystkich uczniów ZS Nr 1 do udziału w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną poświęconą Stanisławowi Staszicowi – patronowi szkoły.

1. W konkursie oceniany jest efekt pracy - prezentacja multimedialna wykonana przez jednego ucznia lub zespół uczniów (maksymalnie dwóch) na temat patrona szkoły- Stanisława Staszica.

2. Prezentacje multimedialne powinny być przygotowane na podstawie zebranych i wyselekcjonowanych materiałów.

3. Każda prezentacja konkursowa musi zawierać od 15 do 30 slajdów i zostać przygotowana w programie Power Point.

4. Prace konkursowe będą oceniane pod względem:

• pomysłowego sposobu przedstawienia wiadomości dotyczących tematu pracy,
  • dbałości o poprawność językową tekstów znajdujących się na slajdach konkursowych
  • zdjęcia, przytoczone cytaty muszą być wyraźnie zaznaczone i opatrzone danymi bibliograficznymi; tak samo należy potraktować informacje zaczerpnięte ze stron www od strony technicznej:
  • estetyki pracy - ilustracje, animacje, kolorystyka,
  • stopnia trudności użytych technik, animacji.

5. Prezentacje konkursowe  na płycie CD lub innym nośniku należy składać bezpośrednio u p. mgr Renaty Polowiec lub mgr Lidii Wołek do 13 stycznia 2017 roku.

6. Najlepsza praca zostanie zaprezentowana w czasie programu artystycznego poświęconego Stanisławowi Staszicowi  20 stycznia 2017 roku, a jej autor zostanie symbolicznie nagrodzony.