Konkurs matematyczny MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA

23.10.2016
I etap konkursu matematycznego pt. „MATEMTYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA” Dnia 25 października 2016r. o godzinie 9:00 na świetlicy odbędzie się I etap konkursu matematycznego pt. „MATEMTYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA” organizowany przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalny

I etap konkursu matematycznego

pt. „MATEMTYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników jest samodzielne rozwiązanie zadań w trzech etapach.

Wszystkim naszym reprezentantom biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia!