KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”- X EDYCJA

11.03.2019
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”- X EDYCJA             W dniu 01.03.2019 w naszej szkole odbyła się X edycja Konkursu Języka Niemieckiego „FIT IN DEUTSCH”. Był to I. etap konkursu - etap szkolny. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Konkurs odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego oraz przy wsparciu Goethe Institut w Krakowie. Uczniowie z klas:

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „FIT IN DEUTSCH”- X EDYCJA

Był to I. etap konkursu - etap szkolny.

Uczniowie z klas:

LO - 1my – Kinga Bratek, Izabela Bubula, Jolanta Komasa

1 e – Jakub Cabaj

1 f – Anna Latocha

1 k – Joanna Bratek, Sylwia Cierniak, Julia Cieślicka, Anna Janas, Bartłomiej Kargul

1 l – Julia Czuban i Amelia Gawłowicz

2 f – Grzegorz Brydniak

rozwiązywali test sprawdzający rozumienie tekstów pisanych oraz leksykę i gramatykę.

Etap szkolny najlepiej napisali uczniowie:

Jolanta Bratek :)

Izabela Bubula :)

Bartłomiej Kargul :)

Do 15.03. 2019 r. czekamy na informacje o pułapie punktowym uprawniającym do II. etapu regionalnego konkursu i liczby uczestników z naszej szkoły.

II. etap konkursu zaplanowany jest na 29 marca 2019 r w Wyższej Państwowej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

GRATULUJĘ

mgr Alina Mirek