KONKURS INFORMATYCZNY - RYSOWANE PRZEZ LOSOWANIE

14.12.2016
rysowanie
  KONKURS INFORMATYCZNY - "RYSOWANE PRZEZ LOSOWANIE" Zachęcamy do zapoznania się z zadaniem do zaprogramowania - konkursem dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego do zabawy w „Rysowanie przez losowanie”.Konkurs powstał jako inicjatywa członków Oddziału Małopolskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego w odpowiedzi na Godzinę Kodowania. Szczegóły z

KONKURS INFORMATYCZNY - "RYSOWANE PRZEZ LOSOWANIE"

rysowanie

Szczegóły znajdziecie na stronie: http://moodle.pti.krakow.pl/course/view.php?id=88.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli przedmiotów informatycznych.