Kiermasz przedświąteczny

04.12.2016
  KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w kiermaszu przedświątecznym, który odbędzie się w dniach  14,15,16.12.2016r. /środa, czwartek, piątek/, a pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na leczenie ucznia z kl. 4L Podczas trwania kiermaszu będzie możliwość zakupu świątecznych przysmaków, a także ozdób choinkowych i stroików. Serdecznie apelujemy o włączenie się do akcji niesienia

KIERMASZ PRZEDŚWIĄTECZNY

Serdecznie apelujemy o włączenie się do akcji niesienia pomocy.

Szczegółowych informacji o świątecznym kiermaszu udziela wychowawca świetlicy Marzena Szczurek.

Organizatorem akcji jest: Samorząd Uczniowski, młodzież z wolontariatu szkolnego.

Koordynatorem: Marzena Szczurek, Lidia Wołek.