JUBILEUSZOWY WOJEWÓDZKI KONKURS LINGWISTYCZNY DUET

110422obraz2.png 041122obraz3.png

W imieniu Wydziału Nauk Humanistycznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu  –  zapraszamy do wzięcia udziału w Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie Lingwistycznym DUET.

Konkurs DUET przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych, a jego celem jest przede wszystkim promowanie i popularyzowanie nauki języków obcych oraz stwarzanie uczniom możliwości współzawodnictwa w zakresie umiejętności i uzdolnień lingwistycznych. Konkurs jest dwuetapowy.

I etap wewnątrzszkolny przeprowadzany będzie 14 grudnia 2022 przez nauczycieli uczących języków obcych.

II etap międzyszkolny odbędzie się w Wydziale Nauk Humanistycznych ANS w Nowym Sączu,
ul. Kochanowskiego 44:

-  21 lutego 2023    – część pisemna

-  3 marca 2023    –   część ustna

Uczestnicy konkursu muszą wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie w zakresie dwóch języków obcych. Językiem podstawowym - obowiązkowym jest język angielski. Drugim językiem do wyboru jest język francuski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski.

Zgłoszenia do konkursu proszę kierować do nauczycieli języków obcych do 5 grudnia.

Zapraszamy do udziału !

Koordynatorzy konkursu:  mgr Barbara Frasik i mgr Monika Rozum