II MIEJSCE DLA UCZNIÓW MECHANIKA W KONKURSIE "DOTYKAM, BADAM, ŻYJĘ"

„DOTYKAM, BADAM, ŻYJĘ”

6 października w sali narad Starostwa Powiatowego w Bochni odbyła się konferencja „Dotykam, badam, żyję!”, która dotyczyła profilaktyki raka piersi. Organizatorami wydarzenia była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni wraz ze Starostwem Powiatowym w Bochni. Konferencja zorganizowana została w ramach III edycji kampanii „Ja już. A Ty?” zainicjowanej przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie.

Spotkanie było także okazją do ogłoszenia wyników konkursu „Dotykam, badam, żyję!” oraz wręczenia nagród jego laureatom.

Zadanie polegało na stworzeniu spotu, który dotyczył profilaktyki raka piersi i skierowany był do młodzieży szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu bocheńskiego.

Miło nam ogłosić, że uczniowie: Bartosz Stańdo oraz Antonii Kłósek z klasy 2V zajęli II miejsce. W ich spocie wystąpili zarówno uczniowie jak i nauczyciele naszej szkoły, a koordynatorem i mentorem była Pani Kinga Kubas.

W spocie wystąpili:

Uczniowie: Wojciech Nowak, Jakub Bartyzel, Dawid Cholewa, Oskar Pabian, Jakub Kolarz, Bartosz Stańdo.

Nauczyciele: Pani Kinga Kubas, Pan Marcin Szwab, Pan Sławomir Zubel

Więcej na temat konferencji można przeczytać tutaj: https://www.gov.pl/web/psse-bochnia/konferencja-dotykam-badam-zyje2