GRAFICY W PÓŁFINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "DROGA DO PRZYSZŁOŚCI"

15.12.2022
Na zdjęciu od lewej: Kacper Żołna, Barbara Wilk, Justyna Bondek, Anna Florczyk, Karolina Płaza. Uczestnicy półfinału ogólnopolskiego konkursu "Droga do przyszłości".

Graficy w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu „Droga do przyszłości”

Niezmiernie mi miło poinformować, że 5 - osobowa grupa uzdolnionych grafików naszej szkoły została zakwalifikowana do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu „Droga do przyszłości”.

Drużyna w składzie: Karolina Płaza- 4Kg, Barbara Wilk- 4Kg, Kacper Żołna- 4Kg, Anna Florczyk- 4K oraz Justyna Bondek- 1K, przygotowała projekt w kategorii - świat przyszłości, który przedstawia wizję świata w roku 2035 wraz z obecną wówczas nową technologią, nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, które wkomponowane są w istniejące już zabudowania.

W etapie półfinałowym projekt będzie rozbudowywany i w znacznej części przedstawiony jako makieta 3D wydrukowana drukarce Banach School, którą otrzymaliśmy od organizatora konkursu na czas jego trwania. Prace na tym etapie zakończą się 31 marca 2023 roku, a po tym terminie wyłonione zostaną zespoły, które przejdą do finałowej rywalizacji, kończącej się 31 maja 2023 roku.

Nasza drużyna ma sporo pracy przed sobą, gdyż w rywalizacji bierze udział 60 zespołów z całej Polski.

Gorąco trzymam za nich kciuki!

Wiem, że to bardzo kreatywny i pracowity zespół utalentowanych uczniów, których energia i pasja pozwala tworzyć rzeczy niezwykłe.

Opiekun Drużyny

mgr Agnieszka Rachwał