GÓRA GROSZA

Akcja "Góra grosza"

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w kolejną odsłonę ogólnopolskiej akcji "Góra grosza". W ramach działań zbierane będą pieniądze na projekty realizowane przez Towarzystwo Nasz Dom (m.in. pomoc psychologiczną i rzeczową dla dzieci i rodzin w całej Polsce). W ramach zbiórki w naszej szkole na parapecie okna sklepiku szkolnego zostanie umieszczona świnka-skarbonka, do której będzie można wrzucać monety (zgodnie z hasłem akcji chodzi o nominały groszowe, ale mogą być też inne). Zbiórka potrwa od początku listopada do końca lutego przyszłego roku.

Więcej informacji o działalności Towarzystwa Nasz Dom można znaleźć na stronie: https://towarzystwonaszdom.pl

Zapraszamy do udziału i z góry dziękujemy za przekazaną pomoc.