Giełda książek

03.09.2016
GIEŁDA KSIĄŻEK W dniach 07.09. -09.09. /środa, czwartek, piątek/ odbędzie się GIEŁDA KSIĄŻEK! Osoby zainteresowane prosimy o przynoszenie książek do opiekuna świetlicy w dniach 05.09.- 07.09. Książki muszą być opisane na kartce imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia oraz zawierać proponowaną cenę. Kartkę proszę przykleić na książce taśmą klejącą.

GIEŁDA KSIĄŻEK

W dniach 07.09. -09.09. /środa, czwartek, piątek/ odbędzie się GIEŁDA KSIĄŻEK!

Kartkę proszę przykleić na książce taśmą klejącą.