GALA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO MAŁOPOLSKI

Graficy z fantazją

Gala Kształcenia Zawodowego Małopolski, która odbyła się 15 czerwca br.  w Muzeum Lotnictwa
w Krakowie była miejscem dużego sukcesu grafików ZS Nr 1.  W VIII edycji konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Mam zawód. Mam Fantazję”, wśród trzech najlepszych zespołów nagrodzonych na gali znaleźli się nasi uczniowie. W konkurencji: Projekt grafiki na koszulki – Najlepszy Specjalista (bo) z Małopolski, organizowanej dla uczniów uczących się w różnych zawodach związanych z grafiką,  uczniowie „Mechanika” popisali się dubletem: I miejsce zajęli: Kamila Flasza Tadeusz Jarosz z kl. 3 Kg przygotowani przez Pana Damiana Latochę, II miejsce: Łukasz Gadzina, Piotr Sumara z kl. IV RT przygotowani przez Panią Agnieszkę Rachwał.
Gratulacje i nagrody (cenne) wręczyli im. v-ce marszałek Województwa Małopolskiego Pani Maria Malec-Lech oraz przewodniczący Sejmiku Małopolskiego Pan Jan Duda. Filmowa promocja konkursu, w której występowała Pani Marszałek w koszulce z grafiką zaprojektowaną przez Kamilę Flaszę i Tadeusza Jarosza była dodatkową satysfakcją w konkursowej zabawie i gali.