ETAP OKRĘGOWY OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

04.03.2023

2 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości. Naszą szkołę reprezentowali : Skoczek Paweł klasa 3j, Smęda Eryk klasa 3Ps, Stawarz Amelia klasa 4my oraz Wańtrych Oliwia z klasy 3 K.

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i pro przedsiębiorczym charakterze. Realizowana jest od 2005 roku i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Olimpiada Przedsiębiorczości stała się wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych: Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Środki na jej finansowanie pochodzą od głównych partnerów: Narodowego Banku Polskiego oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Anna Brdej