W ostatnim czasie odbyło się w świetlicy szkolnej spotkanie uczestników projektu Erasmus+ z uczniami klas trzecich technikum.

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu – to kontynuacja europejskich programów edukacyjnych realizowanych od 1998 r. Jego celem jest wspieranie uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców i wolontariuszy w prowadzeniu międzynarodowych projektów służących podnoszeniu kompetencji.

Młodzież opowiedziała o swoich doświadczeniach i przygodach z praktyk w Grecji w maju 2022. Nie zabrakło również Zorby - tradycyjnego tańca Greków.

Po prezentacji Pani Dyrektor Roma Florek rozdała uczestnikom certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz świadectwa z odbytego kursu językowego.

Zapraszamy trzecioklasistów do uczestnictwa w kolejnym Erasmusie, realizowanym w Mechaniku już w tym roku szkolnym!

WARTO!!!