CERTYFIKAT UCZESTNICTWA W PROGRAMIE ERASMUS+

Certyfikaty uczestnictwa w programie Erasmus+ dla uczniów ZS nr 1 w Bochni

23 czerwca, w dniu zakończenia roku szkolnego, uczniowie ZS nr 1 otrzymali certyfikaty uczestnictwa w programie Erasmus+. Było to zwieńczenie  mobilności zrealizowanej w dniach od 14.05.2023 do 26.05.2023 r. w ramach dwutygodniowego stażu zawodowego w Grecji.

W projekcie uczestniczyli uczniowie klas trzecich technikum kształcący się w zawodach: technik logistyk, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych. Młodzież objęta wsparciem mogła poznać kulturę, kuchnię grecką oraz otworzyć się na nowe rozwiązania zawodowe. Uczestnicy projektu doskonalili swoje umiejętności zawodowe oraz nabyli nowe kompetencje, ze szczególnym uwzględnieniem sprawności komunikacyjnej w języku angielskim.