BIEG PAPIESKI

23.10.2022

17 października w Bochni odbył się XV Bieg Papieski, zorganizowany z okazji 44 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Szkolne reprezentacje wspólnie z nauczycielami przemierzyły trasę, którą wyznaczały trzy pomniki papieskie znajdujące się w naszym mieście. Pierwszy obok parafii św. Pawła Apostoła, drugi w sąsiedztwie parafii św. Mikołaja oraz na terenie parafii św. Jana Nepomucena.

Na tej uroczystości nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Reprezentowali ją przedstawiciele klasy 3 I: Golemiec  Jakub, Lemiowski Marcel, Migas Michal,  Biros Kacper, Kogutowicz Gabriel, Maciejowski Krzysztof, Kuska Arkadiusz, Sowa Kacper.

Opiekunem grupy był Pan Janusz Piątek.