BIEG BELFRÓW - IRON TEACHER

29.05.2022

W maju odbyła się druga edycja Biegu Belfrów organizowanego przez Grupę Revers. Bieg skierowany był do nauczycieli, pedagogów i wszystkich, którzy pracują w placówkach oświatowych. Z naszej szkoły na udział w wydarzeniu i reprezentowanie szkoły zdecydowała się trójka nauczycieli. Ludmiła Mikołajczyk (nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu grafiki komputerowej) wystartowała w kategorii Nordic walking. Natomiast Kinga Kubas (nauczyciel przedmiotów zawodowych mechatronicznych, elektrycznych i informatycznych) i Marcin Grandys (nauczyciel muzyki) zdecydowali się na wystartowanie w konkurencji Iron Teacher (Nordic walking/marsz 12km, bieg 18km, jazda na rowerze 36km).

Cały dochód pochodzący ze sprzedaży pakietów startowych został przekazany przez organizatorów na cele charytatywne.

Gratulujemy uczestnikom odwagi oraz zdobytych tytułów!