AKCJA CHARYTATYWNA ZE STOWARZYSZENIEM MALTA SŁUŻBA MEDYCZNA

03.01.2023

Na początku grudnia nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w akcji charytatywnej organizowanej przez tarnowski oddział Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna.

Celem zbiórki było rozweselenie dzieci, które przedświąteczny czas spędzały na oddziałach pediatrycznych tarnowskich szpitali (szpital im. Edwarda Szczeklika oraz szpital im. Św. Łukasza ). Dzięki ogromnemu zaangażowaniu młodzieży zostały zebrane zabawki, artykuły papiernicze, słodycze oraz różne inne gadżety. Pięknie zapakowane paczki trafiły do dzieci w Mikołajki, czyli 6 grudnia oraz w czasie świątecznym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce, a szczególnie uczennicy klasy 3J - Natalii Bratek, która była inicjatorem wydarzenia.