Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

03.01.2017
Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2
Akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia 20. grudnia 2016r. uczniowie naszej szkoły pod opieką mgr Kamili Lis-Błąkły przygotowali montaż słowno-muzyczny (w składzie: Weronika Kowalska z kl. IJ, Krzysztof Kokoszka z kl. IF, Ziemowit Dudek, Krzysztof Surma z Kl. IIIE - recytatorzy, Wiktoria Olchawska, Dagmara Matusik z kl. Ii, Kamil Maliszewski, Kacper Krakowski z kl. IL, Mateusz Radecki z kl. Ii, Oskar Łoziński, Kamil Góra

Akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia

20. grudnia 2016r. uczniowie naszej szkoły pod opieką mgr Kamili Lis-Błąkły przygotowali montaż słowno-muzyczny (w składzie: Weronika Kowalska z kl. IJ, Krzysztof Kokoszka z kl. IF, Ziemowit Dudek, Krzysztof Surma z Kl. IIIE - recytatorzy, Wiktoria Olchawska, Dagmara Matusik z kl. Ii, Kamil Maliszewski, Kacper Krakowski z kl. IL, Mateusz Radecki z kl. Ii, Oskar Łoziński, Kamil Góral z kl. IIi, Tomasz Dębosz z kl. IIIK - chór) na temat Świąt Bożego Narodzenia, połączony z koncertem kolęd. Po przedstawieniu wszyscy zebrani uczniowie i nauczyciele śpiewali wspólnie kolędy, przy akompaniamencie akordeonów na których grali Konrad Dziadowiec kl. IIL i Jakub Tekiela z kl. IIK.

Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2