28 maja 201VIII edycja Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III gimnazjalnych i klas ósmych szkół podstawowych.

konkursM
VIII edycja Konkursu Matematycznego 28 maja 2019 r. odbyła się VIII edycja Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III gimnazjalnych i klas ósmych szkół podstawowych. Wyniki tegorocznego konkursu przedstawiają się następująco: W kategorii klas III gimnazjalnych: I miejsce – Mulka Małgorzata (Rajbrot) II miejsce –Węglarz Dominika (Sobolów) III miejsce – Mardeusz Antoni (Bogucice) W kategorii klas &

VIII edycja Konkursu Matematycznego

Wyniki tegorocznego konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas III gimnazjalnych:

I miejsce – Mulka Małgorzata (Rajbrot)

II miejsce –Węglarz Dominika (Sobolów)

III miejsce – Mardeusz Antoni (Bogucice)

W kategorii klas ósmych:

I miejsce Jawień Oliwier (Bogucice)

II miejsce – Leśniak Julia (Rajbrot)

III miejsce – Prusak Karolina (Sobolów)

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców ZS Nr 1 oraz Starostwo Powiatowe w Bochni.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

konkursM