Ruszyła rekrutacja na zagraniczne praktyki w Grecji - program ERASMUS+

1100x570-crop-90-erasmus.jpg

W nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu przekazujemy informację na temat rekrutacji kandydatów do udziału w projekcie pt.

"Od Hadesu do Olimpu, od mechanika do informatyka - grecki staż uczniów ZS Nr 1 w Bochni".

W celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym należy zapoznać się z regulaminem rekrutacji dostępnym pod linkiem: REGULAMIN.PDF

Aby wziąć udział w rekrutacji należy złożyć w sekretariacie szkoły następujące dokumenty:

1. Formularz zgłoszeniowy w wersji pisemnej i elektronicznej

- wersja pisemna (link do dokumentu który należy wydrukować i wypełnić)

- wersja elektroniczna (https://goo.gl/forms/m4uFfRElNX27ncI83).

Należy pamiętać, że dane w formularzach powinny być identyczne i pozbawione błędów. Prosimy o uważne wypełnienie obu dokumentów!

2. Załączniki do Formularza zgłoszeniowego:

- Zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do wyjazdu i wykonywania czynności wg programu praktyk

- List motywacyjny

- Opinia kuratora, pomocy społecznej o braku przeciwwskazań do wyjazdu (jeśli dotyczy)

Rekrutacja trwa do dnia 22 czerwca 2018 r.

Życzymy powodzenia!

WYNIKI REKRUTACJI NA STRONIE