Złote Indeksy PK dla Macieja Zięby i Jakuba Zajmy

14.03.2017
zlotyindeks
Złote indeksy Politechniki Krakowskiej dla dwóch uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni 25 lutego 2017r. siedmiu uczniów klasy 3M (profil matematyczno-fizyczno-informatyczny) zmagało się z zadaniami etapu centralnego ogólnopolskiej „Olimpiady o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 reprezentowali uczni

Złote indeksy Politechniki Krakowskiej dla dwóch uczniów

Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 reprezentowali uczniowie:

1. Klaudia Chojnacka
  2. Mateusz Jajkowicz
  3. Patryk Kozik
  4. Gabriela Pikuła
  5. Anna Styczeń
  6. Jakub Zajma
  7. Maciej Zięba

W gronie LAUREATÓW znaleźli się dwaj uczniowie MECHANIKA : Maciej Zięba i Jakub Zajma.

Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!!!

Gala finałowa odbędzie się 31 marca 2017r.

zlotyindeks