ZEBRANIA WYWIADOWCZE
Informuję, że zebrania rodziców z Dyrekcją i nauczycielami szkoły odbędą się:
- 14 listopada (czwartek) godz. 17.00, klasy IILO, II i III Technikum, II i III BS
- 15 listopada (piątek) godz. 17.00, wszystkie klasy I, klasy maturalne oraz kl. 2L
14.11.2019 (czwartek)
Lp. | klasa | wychowawca | nr sali |
1 | II MY | mgr Sylwia Zajt | 04 |
2 | II J | mgr Frasik Barbara | 05 |
3 | II E | mgr Kinga Kubas | 07 |
4 | II F | mgr Katarzyna Kadula | 08 |
5 | II i | mgr Renata Bednarek | 09 |
6 | II K | mgr Monika Zagórska - Kunat | G1 |
7 | II RT | mgr Lidia Wołek | G2 |
8 | II P | mgr Kinga Węgrzyn | G3 |
9 | II S | mgr Kamila Lis- Błąkała | 10 |
10 | III E | mgr Małgorzata Świątek | 11 |
11 | III F | mgr Danuta Mroczek | 12 |
12 | III K | mgr Ludmiła Mikołajczyk | 13 |
13 | III L | mgr Dominik Pałka | 14 |
14 | III RT | mgr Barbara Satoła-Śliwa | 15 |
15 | III P | mgr Marek Pasula | 16 |
16 | III S | mgr Anna Olesińska | 02 |
17 | III i | mgr Anna Turek-Cieśla | G6 |
18 | II A | mgr Agnieszka Malaca | 21 |
19 | II G | mgr Ewa Woda | G5 |
20 | II H | mgr Gabriel Klesiewicz | 20 |
21 | III A | mgr Kinga Mirochna | 01 |
22 | III G | mgr Ewa Konieczna | 22 |
23 | III H | mgr Izabela Piękoś-Kierepka | G7 |
15.11.2019 (piątek)
Lp. | klasa | wychowawca | nr sali |
1 | I J | mgr Kinga Struzik | 05 |
21 | I MY | mgr Agnieszka Morawiec | 07 |
3 | I Jg | mgr Rafał Duda | 09 |
4 | I MYg | mgr Kinga Hudyba | 10 |
5 | I E | mgr Magdalena Mazanek | 01 |
6 | I F | mgr Paweł Wieciech | 12 |
7 | I i | mgr Iwona Wątroba | 13 |
8 | I K | mgr Katarzyna Machowska-Koczur | G2 |
9 | I L | mgr Justyna Plewa | 15 |
10 | I PS | mgr Monika Rozum | 02 |
11 | I TZ | mgr Katarzyn Stokłosa | 20 |
12 | I Eg | mgr Sławomir Zubel | 21 |
13 | I Fg | mgr Rolnad Wójcik | 22 |
14 | I ig | mgr Alina Czech | 16 |
15 | I Kg | mgr Damian Latocha | 11 |
16 | I PSg | mgr Maria Duda-Przewrocka | G1 |
17 | I A | mgr Stanisław Gryglewski | S24 |
18 | I G | mgr Magdalena Wojdan | S28 |
19 | I Ag | mgr Marzena Szczurek | świetlica |
20 | I Gg | mgr Agnieszka Kręc | W22 |
21 | I Hg | mgr Sebastian Karwasiński | W17 |
22 | IV F | mgr Romuald Makarewicz | 04 |
23 | II L | mgr Edyta Kurtyka | W01 |
24 | III JM | mgr Roma Florek | 08 |
25 | IV E | mgr Katarzyna Wojtyna | G5 |
26 | IV i | mgr Małgorzata Węgrzyn | W12 |
27 | IV K | mgr Anna Pietras | czytelnia |
28 | IV L | mgr Marcin Kwiatek | G3 |
29 | IV P | mgr Jolanta Stanisławczyk | 14 |
30 | IV RZ | mgr Jakub Wzorek | S30 |
31 | IV S | mgr Teresa Hajduk | G6 |
Klasa 1Lg zebranie ma zaplanowane na 05 listopada 2019 (wtorek).
„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.
Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.