ZAWODY POWIATOWE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

16.05.2022
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Zawody powiatowe
26 kwietnia w Łapanowie odbyły się zawody powiatowe w drużynowych biegach przełajowych. Na starcie pojawiło się sześć szkół z powiatu bocheńskiego. Nasza drużyna w składzie: Sebastian Węglarz, Marcel Rozwadowski, Bartłomiej Mochel, Jan Błachut, Filip Kuc oraz Łukasz Kruk, zajęła 1 miejsce i tym samym uzyskała awans do zawodów wojewódzkich.
Po dwóch tygodniach ( 12 maja) przyszedł czas na kolejny etap, czyli finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. Do zawodów, które odbywały się na lotnisku w Nowym Targu zostało zgłoszonych 74 zawodników ze szkół z województwa małopolskiego. Nasi uczniowie pojawili się skoncentrowani i rządni zwycięstwa. W końcowej klasyfikacji okazało się ze ZS nr 1 w Bochni zajął 2 miejsce przegrywając jedynie z ZS nr 1 z Limanowej.
Szkołę reprezentowali: Sebastian Węglarz, Bartłomiej Mochel, Jan Błachut, Filip Kuc oraz Łukasz Kruk i Wojciech Strąg.