Zawody o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w Piłce Nożnej

Zawody o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w Piłce Nożnej 2
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego - mamy I miejsce! Na sztucznej murawie MOSiR-u Bochnia 4 czerwca 2018, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego, który zakończył rozgrywki międzyszkolne sezonu 2017/2018. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn: ZS Nr 1 w Bochni I LO w Bochni II LO w Bochni ZS Nr 3 w Bochni ZS Nr 2 w Bochni. Zawody rozegrano systemem &

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bocheńskiego

- mamy I miejsce!

Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn:

• ZS Nr 1 w Bochni
  • I LO w Bochni
  • II LO w Bochni
  • ZS Nr 3 w Bochni
  • ZS Nr 2 w Bochni.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Najlepszą drużyną Turnieju, zostali uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni i to oni zdobywając I miejsce otrzymali również Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego.

ZS Nr 1 w Bochni reprezentowali: BARTŁOMIEJ CHLEBEK kl.3E, ARKADIUSZ ŻURAWSKI kl.3E, TOMASZ JAGIEŁKA kl. 3H, PIOTR KAZEK kl.3T, MACIEK GÓRKA kl.3M, PAWEŁ LEŚNIAK kl. 3PC, GRZEGORZ DRZAZGA kl.3PC, JAKUB WAŻYDRĄG kl. 2i, MICHAŁ STOŻEK kl. 2i, KRZYSZTOF SOLECKI kl. 2i, DANIEL KAMIŃSKI kl.2H, DANIEL MĄDRZYWOŁEK kl.2L, BŁAŻEJ BAJER kl. 2L, FILIP MAZUR kl. 1F.

Trener Sławomir Zubel

Zawody o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w Piłce Nożnej 2