ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ONLINE DLA ÓSMOKLASISTÓW I ICH RODZICÓW

Zaproszenie na Spotkanie Online dla Ósmoklasistów i Ich Rodziców

Jaką wybrać szkołę ponadpodstawową? Wybór szkoły po 8 klasie jest bardzo ważny i może stanowić wyzwanie.

Zespół Szkół Nr 1 w Bochni serdecznie zaprasza wszystkich ósmoklasistów oraz ich rodziców na spotkanie online, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 20 maja o godzinie 20:00.Podczas tego spotkania Dyrekcja odpowie na pytania dotyczące procesu rekrutacji do naszej szkoły oraz działania systemu rekrutacyjnego. To doskonała okazja, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje i rozwiać ewentualne wątpliwości związane z wyborem szkoły średniej.

Data: 20 maja (poniedziałek)
Link do spotkania: https://meet.google.com/acn-ftzd-vda