XV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

XV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Z radością informujemy, że nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w XV edycji Ogólnopolskie Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, a jedna z naszych utalentowanych uczennic, Julia Mroczek z powodzeniem przeszła do kolejnego etapu konkursu.

W I etapie tegorocznej olimpiady wzięło udział 5651 uczniów z 288 szkół ponadpodstawowych całej Polski, które kształcą młodzież na kierunku technik logistyk i technik spedytor. Do II etapu zakwalifikowało się 1014 uczniów.

Olimpiada z logistyki to nie tylko wyjątkowa okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, ale również doskonała szansa na rozwijanie umiejętności związanych z dynamicznym światem logistyki i transportu.

Gratulujemy Julii osiągnięcia tego etapu i życzymy jej dalszych sukcesów w kolejnych rundach. To znakomite osiągnięcie, które cieszy nas wszystkich. Trzymamy kciuki za następne osiągnięcia!

Dziękujemy również za zaangażowanie wszystkich uczestników.

Opiekunem szkolnym olimpiady jest Pani Katarzyna Pajor