Wyniki turnieju tenisa stołowego

17.02.2016
Wyniki turnieju tenisa stołowego 2
Międzyklasowy turniej tenisa stołowego W dniu 10.02.2016 r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Była to X edycja turnieju dziewcząt i XI turnieju chłopców. W zawodach wzięło udział 16 dziewcząt i 54 chłopców, byli to wice i finaliści turniejów klasowych. Celem turnieju jest propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest tenis st

Międzyklasowy turniej tenisa stołowego

W dniu 10.02.2016 r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Była to X edycja turnieju dziewcząt i XI turnieju chłopców. W zawodach wzięło udział 16 dziewcząt i 54 chłopców, byli to wice i finaliści turniejów klasowych. Celem turnieju jest propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest tenis stołowy i wyłonienie reprezentacji szkoły na zawody powiatowe.

Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Jakub Wzorek i Janusz Tarczydło

Wyniki końcowe dziewcząt:

1. Krawczyk Alicja  kl. 3 F
  2. Mucha Izabela  kl. 2 W
  3. Wilk Ilona  kl. 3 G
  4. Chojnacka Klaudia  kl. 2 M

Wyniki końcowe chłopców:

1. Nowak Patryk  kl. 3 E
  2. Krokosz Mateusz  kl. 4 KL
  3. Kuchnik Krzysztof  kl. 3 F
  4. Zduleczny Kacper  kl. 3 S

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK!

Wyniki turnieju tenisa stołowego 2