WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

Dziewczyna w żółtym płaszczu czytająca książkę w lesie pełnym jesiennych liści.
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY” W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został przeprowadzony konkurs fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”.Jego celem było popularyzowanie czytania jako atrakcyjnej i rozwijającej formy spędzania wolnego czasu oraz pokazanie pasji i miłości do książek w ciekawej scenerii. Zróżnicowanie pod wzgl&#

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych został przeprowadzony konkurs fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”.Jego celem było popularyzowanie czytania jako atrakcyjnej i rozwijającej formy spędzania wolnego czasu oraz pokazanie pasji i miłości do książek w ciekawej scenerii. Zróżnicowanie pod względem ujęcia tematu, stanowiło spore wyzwanie dla jury. Wśród nadesłanych prac komisja w składzie: pani Ludmiła Mikołajczyk, pani Agnieszka Rachwał oraz pani Anna Kubać wyłoniła trzy zwycięskie prace.

I miejsce Tadeusz Jarosz, klasa 2Kg
Za piękną kompozycję artystyczną, pomysł, scenerię adekwatną do kolorystyki książki, tajemniczość i niezwykły klimat oraz jakość wykonania zdjęcia.

Dziewczyna w żółtym płaszczu czytająca książkę w lesie pełnym jesiennych liści.

II miejsce Joanna Bratek, klasa 3 K
Za bardzo ciekawą formę artystyczną, pomysł oraz wykorzystanie techniki retuszu i fotomontażu fotografii. Wielowymiarowe podejście do tematu i dynamiczną kompozycję, zwracającą uwagę odbiorcy i pozwalającą na chwilę refleksji.

konkurs2miejsce Blondynka ubrana na czarno, czytająca książkę, lewitująca nad książkami ułożonymi na podłodze.

III miejsce Konrad Trojan, klasa 2PSg
Za bardzo trafny pomysł i dobór kompozycji oraz dopasowanie scenerii do okładki.

konkurs3miejsce Pan Tadeusz w twardej oprawie, stojący w parkowej alei. Okładka książki koresponduje z otoczeniem.

O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani w późniejszym terminie. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Poniżej galeria wszystkich nadesłanych prac.

Kolaż fotografii biorących udział w konkursie.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Przesłane zdjęcia dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń estetycznych. Zwycięzcom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Anna Kubać