WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ALFIK MATEMATYCZNY”

30.01.2022

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ALFIK MATEMATYCZNY”

alfikmatematyczny1.png

24 listopada 2021 roku odbyła się kolejna edycja konkursu „Alfik Matematyczny”. W naszej szkole do zmagań z zadaniami przystąpiło 40 uczniów z klas: 1CE, 1V, 1M, 2MY, 3MYg, 3TZ, 4F oraz 4RT.
Czworo uczestników otrzymało wyróżnienia zajmując wysokie miejsca w województwie i kraju:

• Szymon Kolasiński – kl. 1M – dyplom uznania za bardzo dobry wynik: 3 miejsce w województwie i 28 miejsce w kraju (w tej kategorii brało udział 1155 uczniów)
  • Piotr Kalinka – kl. 4F – dyplom uznania za bardzo dobry wynik: 11 miejsce
    w województwie i 165 miejsce w kraju
    (w tej kategorii brało udział 1169 uczniów)
  • Marta Cholewa – kl. 2MY – dyplom uznania za dobry wynik: 9 miejsce
    w województwie i 133 w kraju
    (w tej kategorii brało udział 817 uczniów)
  • Szymon Klęba – kl. 3MYg – dyplom uznania za dobry wynik: 42 miejsce
    w województwie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok.

mgr M. Węgrzyn