Wyniki matematycznego i informatycznego konkursu dla Gimnazjalistów

01.06.2017
Wyniki matematycznego i informatycznego konkursu dla Gimnazjalistów 2
Wyniki Matematycznego i Informatycznego Konkursu dla Gimnazjalistów                               Dnia 30 maja 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni odbyły się dwa konkursy: Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów i Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów, objęte HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY BOCHEŃSKIEGO. W konkursie matematycznym wzięł

Wyniki Matematycznego i Informatycznego Konkursu dla Gimnazjalistów

SDC13262

SDC13292

W konkursie matematycznym wzięło udział 28 uczniów a w informatycznym 52 uczniów z dziewięciu szkół gimnazjalnych:
Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2 z Bochni, z Bogucic, z Łapczycy, z Drwini, Grobli, Nowego Wiśnicza, Starego Wiśnicza, Rzezawy, Woli Batorskiej, Szarowa i Gawłowa.

Uczestnicy konkursu matematycznego przez 60 minut zmagali się z rozwiązaniem dziewięciu zadań, które następnie zostały ocenione przez Komisję Konkursową i pozwoliły wyłonić najlepszych matematyków tegorocznej edycji konkursu.

W kategorii klas drugich:

I miejsce: Dziurdzia Filip z Gimnazjum nr 1 w Bochni,

II miejsce: Maderak Michał z Gimnazjum w Rzezawie

III miejsce: Bieżychudek Alicja z Gimnazjum nr 1 w Bochni.

W kategorii klas trzecich:

I miejsce: Jakieła Julia z Gimnazjum nr 1 w Bochni

II miejsce: Klimek Mikołaj z Gimnazjum w Starym Wiśniczu

III miejsce: Gorczyca Łukasz z Gimnazjum w Rzezawie.

Uczestnicy konkursu informatycznego przez 45 minut rozwiązywali test zawierający zestaw 70 pytań z użyciem platformy testowej moodle. Uczeń Jakub Cisło uzyskał wynik 55 poprawnych odpowiedzi w czasie 34min. 59sek. zapewniając sobie tym samym zwycięstwo w konkursie!

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki konkursu:

I miejsce: Cisło Jakub z Gimnazjum nr 2 w Bochni

II miejsce: Kędra Jakub z Gimnazjum nr 1 w Bochni

III miejsce: Rajca Kamil z Gimnazjum nr 2 w Bochni

Wyróżnienie: Twardosz Patryk z Gimnazjum nr 2 w Bochni

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy, które wręczył im Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni – mgr inż. Jan Balicki.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Wyniki matematycznego i informatycznego konkursu dla Gimnazjalistów 2

banerinformatyczny