Wyniki konkursu „Tricky Vocabulary”

31102019
Wyniki konkursu „Tricky Vocabulary” 8 października br. w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni odbył się coroczny szkolny konkurs języka angielskiego „Tricky Vocabulary” zorganizowany przez panią mgr Joannę Pobiedacz-Mucha i panią mgr Barbarę Frasik. Konkurs cieszył się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów Technikum jak i Liceum. Czterdziestu czterech uczestni

Wyniki konkursu „Tricky Vocabulary”

Czterdziestu czterech uczestników konkursu musiało zmierzyć się z zadaniami, które wymagały znajomości słownictwa z zakresów tematycznych wymaganych na maturze na poziomie rozszerzonym.

Mimo, iż zadania testowe (słowotwórstwo, uzupełnianie luk, tłumaczenie fragmentów zdań) nie należały do najłatwiejszych i były odzwierciedleniem zadań maturalnych, uczestnicy konkursu reprezentowali naprawdę wysoki poziom.

Zwycięzcami konkursu, dla których nawet wyrazy „False Friends” nie okazały się podstępne zostali:

1 miejsce:NORBERT KLUBA kl. 3JM

2 miejsce:PAWEŁ JĘDRZEJCZAK  kl. 4F

3 miejsce:PATRYK GNUTEK kl. 4F

We wtorek 29 października br. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród przez panią dyrektor Sylwię Zajt.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Do zobaczenia za rok ?