Wyniki konkursu STAY TUNED 2016

30.05.2016
Wyniki konkursu STAY TUNED 2016 2
WYNIKI KONKURSU STAY TUNED W dniu 19 maja 2016 roku laureaci konkursu muzycznego  ‘Stayed  Tuned’ odbierali  nagrody z rąk dyrektora szkoły mgr inż. Jana Balickiego. W konkursie odgadywania melodii wzięło udział 42 uczniów, z których laureatami zostali: Jewuła Kacper                   - kl. 3i     &nbs

WYNIKI KONKURSU STAY TUNED

• Jewuła Kacper                   - kl. 3i        - miejsce 1
  • Apryjas Joanna                 - kl. 3L        - miejsce 2
  • Maciejowska Izabela       - kl. 2J        - miejsce 3
  • Sobiecka Klaudia              - kl 3L         - miejsce 3
  • Chojnacka  Klaudia          - kl. 2M       - miejsce 4
  • Ryncarz Kamil                   - kl. 2J         - miejsce 4
  • Jankowicz Klaudia            - kl. 3L        - miejsce 4
  • Mroczek Anna                  - kl. 2Y        - miejsce 4
  • Odziomek Karolina          - kl.  2G       - miejsce 4
  • Jarosińska Agnieszka       - kl. 2Y        - miejsce 4

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz Wydawnictwo Macmillan.

Organizatorzy- nauczyciele języka angielskiego - serdecznie dziękują  za udział w konkursie, gratulują zwycięzcom, a także składają podziękowania tym, którzy pomagali przy organizacji zawodów.  Już dzisiaj zapraszamy do udziału w przyszłorocznych zmaganiach z piosenką.

Wyniki konkursu STAY TUNED 2016 2