Wyniki Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów

17.05.2016
Wyniki Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów 2
Informacja o wynikach Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów 12 maja 2016 r. w naszej szkole odbył się już po raz szósty Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum.  W konkursie wzięło udział 36 uczniów z 10 gimnazjów z bliższych i&nb

Informacja o wynikach Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów

W konkursie wzięło udział 36 uczniów z 10 gimnazjów z bliższych i dalszych okolic Bochni. Przybyli do nas reprezentanci Gimnazjum z Mikluszowic, Drwini, Siedlca,  Królówki, Starego Wiśnicza, Sobolowa, Gawłowa, Woli Batorskiej oraz Bochni: Gimnazjum Nr 1 i Gimnazjum Nr 2.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali:

Maciej Sabaj – Gimnazjum Nr 1 w Bochni - I miejsce

Mikołaj Klimek- Gimnazjum w Starym Wiśniczu – II miejsce

Piotr Makarewicz – Gimnazjum w Królówce – III miejsce

Filip Synowiec z Gimnazjum Nr 2 w Bochni – wyróżnienie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych.

Wyniki Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów 2