Wyniki konkursu języka angielskiego dla Gimnazjalistów z dnia 27.04.2017r.

07.05.2017
Wyniki konkursu języka angielskiego dla Gimnazjalistów z dnia 27.04.2017r. 2
WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW 27 kwietnia 2017 odbyła się w naszej szkole 6. edycja Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. W bieżącym roku konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Bocheńskiego. W zmaganiach gramatycznych wzięło udział 32 uczniów klas trzecich z 11 szkół gimnazjalnych. Przygotowany przez nas 45-minutowy test spra

WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

27 kwietnia 2017 odbyła się w naszej szkole 6. edycja Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. W bieżącym roku konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Bocheńskiego. W zmaganiach gramatycznych wzięło udział 32 uczniów klas trzecich z 11 szkół gimnazjalnych. Przygotowany przez nas 45-minutowy test sprawił najmniej problemów następującym osobom, uhonorowanym nagrodami i pamiątkowymi dyplomami:

miejsce I - Bartłomiej Kruszyna - Gimnazjum nr 1, Bochnia,

miejsce II - Aleksandra Wyrobek - Gimnazjum nr 1, Bochnia,

miejsce III - Filip Trojan - Gimnazjum nr 1, Bochnia.

Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy! Zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję konkursu!

Wyniki konkursu języka angielskiego dla Gimnazjalistów z dnia 27.04.2017r. 2