Wyniki konkursu języka angielskiego dla gimnazjalistów

01.05.2016
Wyniki konkursu języka angielskiego dla gimnazjalistów 2
WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW 28 marca 2016 odbyła się w naszej szkole 5. edycja Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. W zmaganiach wzięło udział 30 uczniów z 8 szkół gimnazjalnych. Przygotowany przez nas test najmniej problemów sprawił następującym osobom, uhonorowanym nagrodami oraz pamiątkowymi dyplomami:1 miejsce - Zuzanna Rojek - Gim

WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

DSC 0040

1 miejsce - Zuzanna Rojek - Gimnazjum nr 2 w Bochni,
2 miejsce - Artur Miękina - Gimnazjum nr 1 w Bochni,
3 miejsce - Edyta Trylinska - Zespol Szkół w Nowym Wiśniczu.

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział.

Wyniki konkursu języka angielskiego dla gimnazjalistów 2