Wyniki Konkursu j. angielskiego dla Gimnazjalistów - edycja 2018

Wyniki Konkursu j. angielskiego dla Gimnazjalistów - edycja 2018 2
Wyniki konkursu języka angielskiego dla Gimnazjalistów - edycja 2018 26 kwietnia 2018 odbyła się w naszej szkole 7. edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Konkurs został objęty honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego. W zmaganiach wzięło udział 34 uczniów z 8 szkół. Po trwającym 45 minut teście uczniowie zwiedzili warsztaty naszej szkoły. Przygotowany przez nas test najmniej

Wyniki konkursu języka angielskiego dla Gimnazjalistów

- edycja 2018

W zmaganiach wzięło udział 34 uczniów z 8 szkół. Po trwającym 45 minut teście uczniowie zwiedzili warsztaty naszej szkoły. Przygotowany przez nas test najmniej problemów sprawił następującym osobom, uhonorowanym nagrodami oraz pamiątkowymi dyplomami:

Miejsce I: Kamila Mikuła, SP w Gdowie,

Miejsce II: Jakub Kruszyna, PSP nr 1 w Bochni,

Miejsce III: Maria Surma, PSP nr 1 w Bochni,

Wyróżnienie: Grzegorz Kafliński, Akademickie Gimnazjum w Bochni.

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział.

Wyniki Konkursu j. angielskiego dla Gimnazjalistów - edycja 2018 2