wyniki ankiety dot. poparcia osób chcących kandydować do SU

25.10.2020
Drodzy Uczniowie, informujemy, że w wyniku przeprowadzenia ankiety, w której mogliście wyrazić swoje poparcie dla osób chcących kandydować w wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, wszyscy zgłoszeni osiągnęli limit co najmniej 50 osób popierających kandydaturę. Szczegółowe wyniki ankiety prezentują się następująco: 1. Olga Bukowiec, klasa 2Jg -107 osób popierających kandydaturę 2. Paweł Cabała, klasa 2PSg - 63 głosy popierające kandydaturę 3. Beniamin Czajkowski,klasa 1MY - 59 gł

Drodzy Uczniowie,
Szczegółowe wyniki ankiety prezentują się następująco:
1. Olga Bukowiec, klasa 2Jg -107 osób popierających kandydaturę
2. Paweł Cabała, klasa 2PSg - 63 głosy popierające kandydaturę
3. Beniamin Czajkowski,klasa 1MY - 59 głosów popierających kandydaturę
4. Sebastian Sławęta, klasa 2MYg - 117 głosów popierających kandydaturę
5. Marcin Skowronek, klasa 3E, 135 głosów popierających kandydaturę
6. Wiktoria Wałkowska, klasa 2J - 87 głosów popierających kandydaturę
7. Oliwia Wańtrych, klasa 1K - 52 głosy popierające kandydaturę
8. Zuzanna Zawadzka, klasa 2J - 89 głosów popierających kandydaturę

Wszystkim biorący udział w ankiecie serdecznie dziękujemy, a kandydatom gratulujemy uzyskanego poparcia.
Właściwe głosowanie w sprawie wyboru nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego odbędzie się w przyszłym tygodniu również poprzez głosowanie elektroniczne.
Kamila Lis - Błąkałą
Marcin Kwiatek