wycieczka naukow-techniczna klasy 4E dzień 2

Fotoram.1
4E na energetyczno - technicznym szlaku - dzień drugi   Drugi dzień wycieczki przywitał wszystkich słońcem. Po sytym śniadaniu i godzinnej jeździe busem, uczniów czekała poranna gimnastyka - wyjście schodami na szczyt Szczelińca Wielkiego. Po odpoczynku i zejściu na parking wyruszyliśmy w dalszą podróż do Kopalni węgla w Nowej Rudzie, gdzie cześć z uczniów postanowiła zatrudni&

4E na energetyczno - technicznym szlaku - dzień drugi

Drugi dzień wycieczki przywitał wszystkich słońcem. Po sytym śniadaniu i godzinnej jeździe busem, uczniów czekała poranna gimnastyka - wyjście schodami na szczyt Szczelińca Wielkiego. Po odpoczynku i zejściu na parking wyruszyliśmy w dalszą podróż do Kopalni węgla w Nowej Rudzie, gdzie cześć z uczniów postanowiła zatrudnić się w kopalnii w charakterze elektryków... pozostała część wolała pracować jako miodziarze przy tzw. ulach (ul - gónicza toaleta).
Pełni humoru i wrażeń wracamy do Bochni, aby jutro z samego rana uczestniczyć w zajęciach szkolnych.

mgr inż. Gabriel Klesiewicz

Fotoram.1