Wycieczka do Londynu

19.02.2017
Londyn
Wycieczka do Londynu!!! W czerwcu organizowana jest wycieczka do Londynu! Jednej z największych stolic świata. Każdy uczeń szkoły może się zapisać. Można także zabrać koleżanki czy kolegów z innych szkół gdyby ktoś nie miał z kim jechać. Wycieczka odbędzie się między 10 a 15 czerwca tego roku. Spędzimy 3 dni w stolicy Wielkiej Brytanii oraz jeden dzień w mieście Canterbur

Wycieczka do Londynu!!!

W czerwcu organizowana jest wycieczka do Londynu! Jednej z największych stolic świata. Każdy uczeń szkoły może się zapisać. Można także zabrać koleżanki czy kolegów z innych szkół gdyby ktoś nie miał z kim jechać. Wycieczka odbędzie się między 10 a 15 czerwca tego roku. Spędzimy 3 dni w stolicy Wielkiej Brytanii oraz jeden dzień w mieście Canterbury.

Szczegóły i program u p. Pawła Wieciecha. Proszę o decyzję do końca lutego.

Londyn