Wycieczka do fabryki MAN TRUCKS w Niepołomicach

10.04.2016
Wycieczka do fabryki MAN TRUCKS w Niepołomicach 2
Wycieczka do fabryki MAN TRUCKS w Niepołomicach We czwartek 07 kwietnia uczniowie z klasy 3L odwiedzili fabrykę samochodów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach.  Uczniowie zapoznali się z procesem technologicznym wytwarzania samochodów ciężarowych, a przede wszystkim ciągników siodłowych. Uczniowie w trakcie zwiedzania zakładu mieli możliwość prześledzić proces technologiczny

Wycieczka do fabryki MAN TRUCKS w Niepołomicach

Uczniowie zapoznali się z procesem technologicznym wytwarzania samochodów ciężarowych, a przede wszystkim ciągników siodłowych. Uczniowie w trakcie zwiedzania zakładu mieli możliwość prześledzić proces technologiczny wytwarzania całego pojazdu od przysłowiowej ramy, aż do otrzymania gotowego samochodu ciężarowego.

Składamy serdeczne podziękowania kierownictwu oraz pracownikom fabryki, którzy umożliwili nam poznanie zakładu.

Wycieczka do fabryki MAN TRUCKS w Niepołomicach 2