WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE "FORGET-ME-NOT"

W dniu 11 grudnia 2023 w obecności Pani wicedyrektor Romy Florek miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Forget-me-not”. Podstawowe zadanie polegało na pracy z tekstem jeszcze przed przystąpieniem do pisania. Z pewnością wszyscy uczestnicy poszerzyli zakres słownictwa, a językowe wyzwania okazały się doskonałym treningiem przed maturą.

Organizatorzy przyjęli następujące kryteria przyznawania dyplomów:

0%-49% Dyplom uczestnika

50% - 85% Dyplom uznania

86%-99% Dyplom z wyróżnieniem

100 % Dyplom Laureata.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że młodzież z naszej szkoły osiągnęła bardzo wysokie wyniki powyżej 50%.

Dyplomy z wyróżnieniem otrzymali:

I miejsce Anna Nowak 3M 98%

II miejsce Emilia Sroka 2K 95%

III miejsce Martyna Kozub 2J 94%

Martyna Paszkot 2K 93%

Gabriela Rajska 2MX 93%

Filip Stańdo 4R 91%

Ewelina Ptaszek 2J 91%

Dawid Kaczmarczyk 3F 88%

Jakub Styczeń 1V 87%

Gratulujemy wszystkim odważnym uczestnikom . Zdobywcy dyplomów z wyróżnieniem dodatkowo otrzymali w pełni zasłużone atrakcyjne nagrody (bony, pendrivy, książki, pióra, kubki i inne).

Najserdeczniej dziękujemy szkolnej Radzie Rodziców za dofinansowanie upominków.

Życzymy wszystkim najpiękniejszego świątecznego czasu. Znajdźcie pod choinką taką radość, która przetrwa na cały Nowy Rok i zmotywuje Was do nowych wspaniałych wyzwań.

Monika Radna

Joanna Pobiedacz-Mucha