WOREK MEDALI DLA MECHANIKA

3 marca startowaliśmy 29 osobową ekipą na Powiatowych Zawodach Pływackich - Licealiada, które odbyły się na bocheńskiej krytej pływalni i były jednocześnie kwalifikacją do Szkolnych Zawodów Wojewódzkich.

W sumie wypływaliśmy 10 medali:

5 złotych
3 srebrne
2 brązowe

Indywidualnie w poszczególnych stylach na podium stawali:

Justyna Kural 50m grzbiet
Natalia Jaśkiewicz 50m motyl
Szymon Sadkowski 50m grzbiet
Emil Pilch 50m dowolny
Oliwier Ochałek 50m klasyk
Beniamin Czajkowski 50m motyl
Hubert Kurtyka 50m grzbiet
Bartłomiej Maciuszek 50m dowolny

Znakomicie spisały się Nasze zespoły sztafetowe, które rywalizowały na dystansie 6x50m stylem dowolnym.

Sztafeta chłopców w składzie: Beniamin Czajkowski, Oliwier Ochałek, Emil Pilch, Hubert Pilch, Wiktor Wojas oraz Bartłomiej Maciuszek wypływała złoto i tym samym awansowała do Zawodów Wojewódzkich.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Natalia Jaśkiewicz , Justyna Kural , Kinga Mroczek, Amelia Rudnik, Zuzanna Bednarz oraz Marta Cholewa, po zaciętym wyścigu wypływała srebrny medal.

Wielkie gratulacje dla Wszystkich uczniów, którzy stanęli na słupkach startowych i godnie reprezentowali swoją szkołę, a co najważniejsze, dali z siebie 150% i walczyli do ostatnich metrów.

Ze sportowym pozdrowieniem kadra trenerska:

Marcin Szwab
Stanisław Gryglewski