VIII edycja ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON

09.11.2015
Elektron1
VIII edycja ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON dla szkół ponadgimnazjalnych       Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej w okresie 18.12.2015 – 18.02.2016 organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych VIII edycję ogólnopolskiego konkursu noszącego nazwę ELEKTRON. Tematyka konkursu wiąże się z profilem kształcenia na Wydziale i dotyczy sze

Elektron1

VIII edycja ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON

dla szkół ponadgimnazjalnych

Tematyka konkursu wiąże się z profilem kształcenia na Wydziale i dotyczy szeroko pojętej elektroniki, telekomunikacji oraz mechatroniki.

ELEKTRON jest konkursem dwuetapowym. W etapie pierwszym odbywają się eliminacje szkolne, w którym uczniowie rozwiązują test w formie papierowej albo za pośrednictwem e-portalu Politechniki Wrocławskiej na platformie Moodle. Test konkursowy jest testem wielokrotnego wyboru – składa się z 25 zadań z odpowiedziami A, B, C, D. Etapem drugim jest finał na Politechnice Wrocławskiej, podczas którego istnieje możliwość zwiedzania laboratoriów dydaktycznych i naukowych Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki.
Szczegółowe informacje o konkursie ELEKTRON dostępne są na stronie internetowej: www.wemif.pwr.edu.pl/elektron.dhtml

pwe 300x83

elektron LOGO1