VALENTINE’S ENGLISH SONGS CONTEST

VALENTINE’S  ENGLISH SONGS CONTEST

14 marca odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Walentynkowy Konkurs Piosenki Angielskiej. Wzięli w nim udział uczniowie z ZS Nr 3, I LO, II LO oraz ZS Nr1 w Bochni. Zmagania konkursowe uświetniły profesjonalne pokazy  taneczne Jowity Gawor, Kacpra Stal oraz Tomasza Migdała. Mogliśmy także z ogromną przyjemnością wysłuchać koncertu w wykonaniu Leny Lis – Błąkały, Julii Sławęty oraz Mai Gruszczyńskiej.

Równie profesjonalnie zaprezentowali się soliści. Wysoki poziom wokalny i językowy doceniło jury w składzie: pani Joanna Grandys – wokalistka Opery Krakowskiej i pan Marcin Skoczek – długoletni współpracownik chóru Pueri Cantores Sancti Nikolai oraz panie Edyta Kurtyka i Magdalena Wojdan – organizatorki konkursu. Ostatecznie miejsca na podium zajęli:

I miejsce: Zuzanna Łazarz – uczennica I LO

II miejsce: ex aequo: Julianna Sitko z ZS Nr 1

Anna Zagórska z II LO

III miejsce: duet w składzie Julia Jewuła z I LO

Julia Sławęta z ZS Nr1

Jury przyznało jedno wyróżnienie dla Marcina Cempury z II LO

Dzięki hojności naszych wspaniałych sponsorów, którymi  byli: Rada Rodziców przy ZS Nr1 w Bochni, Starostwo Powiatowe w Bochni oraz wydawnictwo Pearson, wszyscy artyści otrzymali symboliczne upominki.

Zwycięzcom oraz ich opiekunom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

organizatorki konkursu

Edyta Kurtyka i Magdalena Wojdan