UWAGA KONKURS

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego
ogłasza konkurs o miejsca dla uczniów w szkołach UWC na lata szkolne 2022–2024

„Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której można użyć, aby zmienić świat”

Nelson Mandela

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata zaprasza kandydatów, którzy chcieliby zmienić świat – bez względu na sytuację materialną, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub przynależność kulturową – do wzięcia udziału w naszym konkursie i ubieganie się o miejsce w jednej ze szkół UWC na lata szkolne 2022-2024. Konkurs skierowany jest do osób urodzonych pomiędzy 1 sierpnia 2004 r., a 31 lipca 2006 r. Nauka w szkołach UWC obejmuje ostatnie dwa lata liceum, bez względu na to do jakiej klasy obecnie uczęszcza kandydat, i kończy się maturą międzynarodową International Baccalaureate (IB).

Więcej informacji na stronie: