UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

#koniecrokuszkolnego
Dnia 21 czerwca 2024 r. po Mszy Świętej młodzież Mechanika zgromadziła się w sali gimnastycznej, by uroczyście zakończyć rok szkolny 2023/2024 i pożegnać absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia. Swoją obecnością zaszczycili nas dostojni goście:
p. Wioletta Maraj - Prezes fundacji ABJ
p. Beata Jachorek - Rozum - Wiceprezes Fundacji ABJ
p. Robert Bialik - Prezes firmy IGLOO
p. Piotr Wilkoński - Firma MAVI
p. Beata Bułat - z-ca dyrektora ds. handlowych PKP Intercity SA Zakład Południowy
p. Halina Kronenberg - Sitko - Przewodnicząca RR
ks. Leszek Rojowski
Uroczystości rozpoczął występ taneczno - muzyczny, który wprowadził zebranych w wakacyjny nastrój, a następnie Pani dyrektor Sylwia Zajt zainicjowała oficjalną część przemówieniem oraz odczytaniem okolicznościowego adresu pana Adam Korta - Starosta Bocheński. Zwyczajowo głos zabrali także zaproszeni goście, a w dalszej kolejności wręczone zostały nagrody, dyplomy i wyróżnienia dla najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych w życie szkoły uczniów.
Laureatem prestiżowej nagrody Primus Inter Pares został absolwent kl.3A Łukasz Krzywda.
Po akademii uczniowie młodszych klas ostatni raz w tym roku szkolnym spotkali się z wychowawcami, odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęli wakacje.
Serdecznie dziękujemy firmie IGLOO oraz Fundacji ABJ za ufundowanie stypendiów dla naszych uczniów!
Do zobaczenia we wrześniu !!!
Fundacja ABJ
ABJ Electric Sp z o. o.