Uczniowie Mechanika oddają krew

17.04.2016
Uczniowie Mechanika oddają krew 2
  MECHANIK ODDAJE KREW     Honorowe oddawanie krwi zajmuje tylko godzinę, a może uratować czyjeś życie. Średnio każdej minuty ktoś potrzebuje krwi. Jedna jej jednostka, którą oddaje krwiodawca, może uratować życie nawet trzem osobom poszkodowanym. Mechanik po raz drugi wziął udział w akcji oddawania krwi. 15.03 krew oddało 40 osób, w tym 35,które zrobiło to po raz pi

MECHANIK ODDAJE KREW

Honorowe oddawanie krwi zajmuje tylko godzinę, a może uratować czyjeś życie.

Mechanik po raz drugi wziął udział w akcji oddawania krwi. 15.03 krew oddało 40 osób, w tym 35,które zrobiło to po raz pierwszy. Wszystkie osoby, które oddawały krew były pełnoletnie. Z roku na rok w naszej szkole osób chętnych do oddawania krwi jest coraz więcej, z czego bardzo się cieszymy. Wszystkim krwiodawcom ze szkoły serdecznie dziękujemy i zapraszamy do akcji w przyszłym roku. Podziękowania kierujemy także do pań pielęgniarek z Banku krwiodawstwa w Bochni.

mgr Marzena Szczurek

djmedia:36