Tricky vocabulary

16.10.2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów chcących poszerzyć swój zakres słownictwa języka angielskiego do wzięcia udziału w konkursie szkolnym: TRICKY VOCABULARY Konkurs odbędzie się we czwartek, 15 listopada 2018 o godz. 8.30 w świetlicy szkolnej. Chętnych proszę o wpisywanie się na listę u nauczycieli j. angielskiego do dnia 7 listopada 2018. Joanna Pobiedacz-Mucha                     &nbs

TRICKY

VOCABULARY

Konkurs odbędzie się we czwartek,
15 listopada 2018 o godz. 8.30
w świetlicy szkolnej.